10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Налаштування оправ

Ochis — це особливі окуляри, які ви можете налаштувати відповідно до своєї форми обличчя. Щоб вони ідеально вам пасували, не обов’язково нести їх до найближчої оптики — просто виконайте кілька простих кроків прямо вдома (інструкцію також можна знайти всередині вашої посилки).

 

Як я можу підігнати Ochis під мою форму обличчя?

Якщо ви хочете, щоб оправи ідеально підходили вашому обличчю, ви можете відрегулювати завушники. Для цього ми рекомендуємо нагріти їх до температури не вище 50°С. Ви можете зробити це, скориставшись звичайним феном для волосся.

Після нагрівання завушників:

а) покладіть чотири пальці на вигин завушника (як показано на малюнку вище);

б) трохи натисніть на завушник так, щоб він зігнувся під форму ваших вух.

Не намагайтеся згинати будь-які інші частини оправи — передня частина окулярів не призначена для застосування фізичної сили. Ми хочемо, щоб Ochis прослужили вам ще багато років!

 

Що робити, якщо мої Ochis втратили свою форму або стали нерівними?

Не хвилюйтеся! Наш матеріал надзвичайно зручний для використання. Просто трохи нагрійте передню частину оправ зверху, в торці, за можливості уникаючи лінз. Нагріти їх можна за допомогою фена для волосся, але обов’язково дотримуйтесь температури 50°С. Після цього поставте свої Ochis на рівну поверхню, і вони випрямляться самі по собі!