10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Оправи

Чи важкі оправи окулярів через матеріал?

Ні. Завдяки нашій унікальній технології виробництва, Ochis не важкі. Вони відчуваються легшими за звичайні пластикові окуляри, тому ви не втомитеся носити їх цілий день!

 

Чи окуляри водонепроникні? Вони не розчиняться у воді?

Ochis не пропускають воду завдяки спеціальному гідрофобному покриттю. Не бійтеся намочити їх — ви навіть можете плавати, не знімаючи Ochis. Однак усе ж намагайтеся не залишати їх у воді надовго!

 

Наскільки довговічні оправи?

Ми встановлюємо металеві стрижні до кожної пари, використовуючи унікальну технологію. Вона допомагає з'єднати шарніри з армуючими стрижнями в завушниках, аби зробити оправи надзвичайно довговічними. Ця система дає Ochis змогу підлаштовуватися під вашу форму обличчя.

Ваші кавові окуляри не зламаються, якщо ви не застосовуватимете до них надмірну силу. Як і будь-які окуляри, Ochis потребують обережного використання, їх потрібно зберігати у футлярі й одягати обома руками. 

 

Якого розміру оправи Ochis?

Ochis мають досить середній розмір, який підходить для більшості форм обличчя. Оскільки всі наші моделі різні, ми додали заміри кожної оправи до її опису, щоб ви могли краще уявити її реальний вигляд. Ось докладніша інформація щодо кожного з параметрів:

  • Ширина рамки — це довжина відстані від крайньої лівої точки до крайньої правої точки передньої частини оправи. Це довжина окулярів, якщо ви дивитесь на них спереду.

  • Довжина завушника (довжина дужки) — відстань від крайньої лівої точки до крайньої правої точки завушника, не враховуючи поправки на вигин. Цей параметр не включає ширину передньої частини рамки, якщо ви дивитесь на окуляри збоку.

  • Відстань між лінзами також називається шириною мосту. Ця відстань вимірює пряму лінію між найближчою точкою розташування лінз, включно з шириною перенісся, а також шириною матеріалу.

  • Висота оправи — це відстань між найвищою та найнижчою точками оправи. Висота окулярів, якщо ви дивитесь на них спереду.