10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Замовлення, оплата і доставка

Замовлення

Що входить до мого замовлення?

  • окуляри Ochis (із попередньо встановленими лінзами на ваш вибір);
  • твердий кейс із кави;
  • серветка для лінз;
  • інструкції з налаштування завушників під вашу форму обличчя;
  • інструкції з заміни лінз для вашого оптика.

 

Чи можу я внести зміни до інформації про замовлення або скасувати своє замовлення?

Якщо ваше замовлення ще не відправлене — так. Для цього, будь ласка, зв’яжіться з нами якомога швидше за адресою cs@ochis.co із додатковими деталями. Однак, як тільки товар буде відправлений, ми не зможемо змінити інформацію про доставку або скасувати її.

 

Оплата

Які методи оплати ви приймаєте?

Ми використовуємо платіжну платформу Fondy, щоб забезпечити найкращі умови для клієнтів з усього світу. Якщо ви маєте будь-які питання про цю платформу, ви можете відвідати їхній вебсайт.

Всі транзакції захищені.

 

Чи включені податки у ціну Ochis?

Ні. Ціна Ochis не включає податки.

Міжнародні перевезення обкладаються зборами та податками, визначеними митницею в країні призначення. Кожна країна визначає податки та збори по-різному. Після прибуття посилки з вас можуть стягуватись додаткові митні збори та податки, тому, пам’ятайте про це, роблячи замовлення.

 

Доставка

Куди можна доставити Ochis?

Ми доставляємо замовлення по Україні за допомогою Нової Пошти в ті населені пункти, які зазначені як доступні для здійснення доставки. Під час війни радимо уточнювати, чи працює ваше відділення на момент замовлення. 

Якщо ви хочете замовити Ochis на подарунок за кордон, будь ласка, сконтактуйте з нами в зручному форматі — на пошту cs@ochis.co, у Дірект Інстаграму, або в Месенджері Фейсбуку. 

*Ми не доставляємо посилки в росію.

 

Звідки ви доставляєте Ochis?

Усі наші окуляри відправляються до вас із Києва.

 

Скільки часу займає доставка?

Ми користуємося послугами Нової Пошти, тому просимо вас уточнювати, чи працює найближче до вас відділення — під час війни доставка здійснюється із територіальними обмеженнями та в довші терміни, ніж зазвичай. Орієнтовні терміни доставки нині складають близько 1-2 тижнів.

 

Скільки коштує доставка?

Доставка по Україні — безкоштовна!

 

Як я можу відстежити своє замовлення?

Коли ми відправимо ваше замовлення, Нова Пошта надішле вам повідомлення про створення нової ттн. Після цього ви зможете відстежувати статус посилки у додатку чи на сайті Нової Пошти.

 

Моя посилка загубилася. Що мені робити?

Перевірте статус доставки, використовуючи трекінговий номер. Якщо ваша посилка не рухалася протягом певного часу або її статус не змінюється, коли повинен, зверніться до Нової Пошти.

Якщо ви не можете вирішити цю проблему після виконання цих кроків, напишіть нам на cs@ochis.co, описуючи свою ситуацію. Ми не несемо відповідальності за посилки, втрачені під час транспортування, але ми спробуємо знайти альтернативне рішення.