10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Лінзи та рецепти

Лінзи

Із чого зроблені лінзи? Теж із кави?

Ні, але наші лінзи виготовлені з триацетату целюлози — переробленої бавовни, найекологічнішого у світі матеріалу для лінз, який існує на сьогодні.

 

Які лінзи ви використовуєте?

Ми використовуємо високоякісні лінзи у всіх наших окулярах. Базові комплектації включають тоновані УФ-захисні поляризовані лінзи коричневого або сірого кольору для сонцезахисних окулярів та прозорі лінзи без будь-яких покриттів для оптичних. Окрім цього, ми пропонуємо великий вибір сонцезахисних та оптичних лінз, тому ви зможете легко обрати ідеальні під ваші рецептурні параметри або конкретні потреби. Просто клацніть на опцію «Обрати лінзи» під час замовлення, щоб вибрати ідеальну комбінацію оправ та лінз.

 

Лінзи, якими ви користуєтесь, біорозкладні?

На жаль, ні. Але вони виготовляються з триацетату целюлози, найбільш сталого матеріалу для лінз, який існує сьогодні.

 

Чи можна переробляти лінзи, які ви використовуєте?

На жаль, ні. Ми не змогли знайти матеріал для лінз, який можна було б переробляти. Якщо ви знаєте про такі, будь ласка, повідомте нам про це на пошту hi@ochis.co — ми будемо дуже вдячні!

 

Які типи лінз ви можете встановити?

Вибравши модель окулярів, ви можете доповнити її необхідними лінзами в розділі «Обрати лінзи». Звичайні оптичні оправи комплектовані прозорими лінзами, а звичайні сонцезахисні окуляри — тонованими.

Ми також пропонуємо:

  • Лінзи, що захищають від ультрафіолету (захищають очі від шкідливих сонячних променів);
  • Захисні лінзи від блакитного світла (захищають очі від світла, що випромінюється від екранів);
  • Фотохромні лінзи (змінюють колір від прозорих до тонованих залежно від освітлення навколо вас та захищають очі від шкідливих сонячних променів).

Ви можете вибрати ідеальну комбінацію оправ та лінз під час оформлення замовлення.

 

Що таке фотохроми?

 

Фотохроми — це лінзи, які реагують на яскравість сонця. Коли ви знаходитеся всередині, в темному приміщенні, вони прозорі, щоб ви могли бачити все навколо. Якщо ви знаходитеся надворі або в дуже світлому місці, фотохромні лінзи почнуть темнішати і перетворять ваші окуляри на сонцезахисні. Цей механізм допомагає вашим очам пристосовуватися до різного освітлення без болю й особливо корисний людям, чиї очі більш сприйнятливі до світла. Фотохромні лінзи також захищають очі від УФ-випромінювання.
Різниця між Фотохромами та Швидкими фотохромами полягає в тому, що останні також мають антиблікове покриття і швидше пристосовуються до освітлення.

 

Що таке лінзи з захистом від блакитного світла (комп’ютерні)?

Це лінзи, які допомагають вашим очам дивитися на різні екрани без шкоди та зайвої напруги. Екрани комп'ютерів і телефонів випромінюють блакитне світло, яке, як вважають, шкодить очам, особливо після тривалого використання. Наші лінзи, що блокують блакитне світло, мають спеціальне покриття, яке допоможе вашим очам працювати здорово протягом дня.

 

Що таке лінзи з високим індексом?

Лінзи з високим індексом зазвичай призначають людям із високими параметрами діоптрій для компенсації товщини лінз. Вони тонші та легші за звичайні лінзи з більш екстремальними параметрами рецепту.

 

Чи є якась різниця між сірими та коричневими лінзами?

Тільки колір, тому вибирайте той, який більше припаде до душі! Коричневі лінзи нададуть тепліший відтінок навколишньому світу, а сірі забезпечать більш холодний.

 

Які типи покриттів мають ваші лінзи?

Це залежить від типу лінз, які ви обрали. У нас є різні лінзи, які ми можемо встановити, і кожні з них мають свій власний набір покриттів.

Прозорі

Прозорі лінзи без рецептурних параметрів і без будь-яких покриттів.

Сонцезахисні

Поляризовані лінзи із захистом від сонця. Поляризація допомагає зменшити відблиски від гладких поверхонь, таких як вода, коли ви на вулиці. Пам’ятайте, що такі лінзи, швидше за все, спотворюватимуть зображення на ваших екранах.

Покриття: УФ + поляризація

Сонцезахисні лінзи з діоптріями / сонцезахисні лінзи з діоптріями та астигматичними параметрами

Лінзи для корекції зору із захистом від сонця.

Покриття: УФ + корекція

Необов’язково: астигматизм

Лінзи з діоптріями / лінзи з діоптріями та астигматичними параметрами

Звичайні лінзи, які виконують корекцію зору (згідно з вашими параметрами) і менше дряпаються. Вони мають низку покриттів: антиблікове покриття та 100% захист від ультрафіолету. Ці лінзи мають легкий фіолетовий відтінок.

Покриття: антиблік + корекція + УФ

Необов’язково: астигматизм

Високоіндексні лінзи з діоптріями / лінзи з високим індексом із діоптріями та астигматичними параметрами

Ці лінзи з високим індексом тонші, ніж звичайні, і використовуються для компенсації товщини лінз із високими діоптріями. Вони також мають багатошарове зміцнююче антиблікове та гідрофобне покриття і менше дряпаються. Ці лінзи мають легкий зелений відтінок.

Покриття: антиблік + корекція + високий індекс + гідрофобне + астигматизм

Комп’ютерні лінзи / комп’ютерні лінзи з астигматичними параметрами / комп’ютерні лінзи з високим індексом / комп’ютерні лінзи з високим індексом та астигматичними параметрами

Лінзи, які роблять роботу на комп’ютері нешкідливою для очей, оскільки покриття спеціально створене для відбиття блакитного світла, що випромінюють екрани. Ці лінзи  також антиблікові та менше дряпаються. З рецептурними параметрами або без них. Можуть бути з високим індексом — тонші, ніж звичайні (зазвичай використовуються для компенсації товщини лінз із великими діоптріями).

Покриття: захист від комп’ютера + антиблік

Необов’язково: корекція + високий індекс + астигматизм

Фотохроми / фотохроми із астигматичними параметрами

Лінзи, які темніють на сонці та стають прозорими в приміщенні, оскільки реагують на кількість світла навколо. Вони також антиблікові та менше дряпаються. Ці лінзи захищають від сонця — вони відбивають УФ-промені.

Покриття: УФ + фотохром + антиблік

Необов’язково: корекція + астигматизм

Фотохроми із високим індексом

Лінзи, які темніють на сонці і стають прозорими в приміщенні, оскільки реагують на кількість світла навколо. Посилений захист від води, бруду та пилу. З легким бірюзовим відтінком.

Покриття: УФ + фотохром + корекція + високий індекс

Швидкі фотохроми / швидкі фотохроми із астигматичними параметрами / швидкі фотохроми із високим індексом / швидкі фотохроми із високим індексом та астигматичними параметрами

Лінзи, які швидко темніють на сонці, стають прозорими в приміщенні і менше дряпаються. Ви можете працювати на комп’ютері, гуляти на сонці або прокручувати Instagram, не завдаючи шкоди очам. Вони також мають антибліковий шар.

Покриття: УФ + фотохром + антиблік

Необов’язково: корекція + високий індекс + астигматизм

 

Як я можу доглядати за лінзами в Ochis?

Чистіть лінзи лише серветкою, що входить до вашого замовлення, або іншими подібними тканинами з мікрофібри. Не чіпайте лінзи пальцями — натомість тримайте їх за оправи. Намагайтеся не дряпати лінзи — навіть найдрібніші шматочки пилу можуть призвести до мікроподряпин. Використання твердого чохла з кави врятує ваші Ochis від випадкових пошкоджень всередині сумки.

 

Рецепти

Де я можу отримати рецепт на окуляри?

Ви можете отримати свій рецепт у місцевій оптиці або клініці. Знайдіть найближчого офтальмолога або окуліста та вирушайте на огляд.

*Будь ласка, переконайтеся, що ваш фахівець виміряв та записав вашу міжзіничну відстань (PD / IPD). Ми потребуємо цей параметр, щоб правильно встановити обрані вами лінзи.

 

Чи можете ви зробити Ochis за моїм рецептом?

Так. Ми можемо встановити на замовлення лінзи з діоптріями та різними параметрами рецепта, включно з астигматизмом. Ми також пропонуємо лінзи з високим індексом.

Зверніть увагу, що виготовлення лінз на замовлення займе трохи більше часу, тому вам варто потрібно враховувати додаткові 2–5 днів після звичайного періоду очікування.

 

Як я можу надіслати вам свої рецептурні параметри?

Щоб отримати окуляри за вашими параметрами, вам просто потрібно ввести дані рецепту у відповідні поля, коли ви робите замовлення на нашому вебсайті.

 

Що означають усі параметри у ваших полях для рецепту?

OD - праве око, від лат. oculus dexter;

ОС - ліве око, від лат. oculus sinister;

*Якщо ваш рецепт містить OU - обидва ока, від латинського oculus uterque, введіть однакові параметри в поля OD та OS;

SPH (Sphere) - величина потужності сферичної лінзи для кожного ока відповідно. Позначка «+» означає, що ви далекозорі, «-» — що ви короткозорі. Цей параметр вимірюється у діоптріях, на письмі D.

*На нашому вебсайті ви повинні ввести свій SPH у поля з назвою OD та OS відповідно, якщо ви поставили галочку, що у вас немає астигматизму. Якщо він у вас є, у полях параметрів SPH буде вказано окремо;

PD - міжзінична відстань, відстань між центрами зіниць.

CYL (Cylinder) - величина потужності лінзи за астигматизму, що використовується для опису тієї частини лінзи, яка повинна бути циліндричною, а не сферичною, щоб правильно сфокусувати ваш зір;

Axis - вісь, меридіан лінз, який точно вказує, де саме на вашому оці розташований астигматизм, а де ваша рогівка не потребує конкретнішого фокусування.

 

Ви встановлюєте лінзи для астигматизму?

Так. Обравши улюблений дизайн оправи на нашому вебсайті, поставте галочки в полях рецептурних параметрів та астигматизму і введіть свої параметри у відповідні поля.

 

Чи потрібні мені окуляри з високим індексом?

Якщо вам це радить ваш окуліст або офтальмолог, або якщо ви вирішите встановити більш тонку лінзу. Окуляри із високим індексом зазвичай призначають людям з високими діоптріями (більше +/- 2), щоб компенсувати товщину лінзи.

 

Чи можу я замовити сонцезахисні окуляри Ochis з діоптрією?

Так. Після того, як ви вибрали улюблений дизайн сонцезахисних окулярів на нашому вебсайті, поставте галочку в полі рецептурних параметрів та введіть їх у відповідні поля.

 

Чи можу я замовити понад 1 пару Ochis з рецептурними параметрами?

Так. Просто знову вкажіть параметри вашого рецепта у відповідні поля, коли замовлятимете іншу пару Ochis.

 

Чи може мої лінзи встановити/замінити мій місцевий оптик?

Якщо ви хочете встановити їх у своїй локальній оптиці, ви, звичайно, можете це легко зробити, але ми наполегливо рекомендуємо залишити цю роботу нам. Ochis – це не ваші звичні окуляри, тому під час встановлення нових лінз слід дотримуватися деяких важливих правил. Ми найкраще знаємо наш матеріал і переконаємось, що все робиться з найбільшою увагою до деталей.

Якщо ви все-таки вирішили встановити їх деінде, обов’язково завжди показуйте ці інструкції своєму оптику, щоб не перейматися.

*Ці інструкції також можна знайти всередині вашої посилки.

Щоб уникнути пошкодження оправ, виконайте такі дії:

1. Вийміть лінзи з окулярів, легко натиснувши на них.

2. Під час сканування оправи уважно вибирайте міру зменшення діаметра лінзи залежно від типу лінзи, яку ви встановлюєте. Чим більша діоптрія лінзи, тим сильніше слід її зменшити.

3. Після вирізання лінз трохи нагрійте оправу (до температури не вище 50°C). Не дозволяйте оправі перегріватися — це може призвести до утворення тріщин у матеріалі.

4. Встановіть нові лінзи, поступово натискаючи по периметру лінзи. Це треба робити акуратно, без надмірного тиску на рамку.