10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Матеріал і виробництво

Матеріал

Із чого виготовляються Ochis?

Ochis зроблені з переробленої кавової макухи та натуральних олій, а в якості клею ми використовуємо біополімер на основі рослинних олій. У виробництві не використовується пластик. Ми віримо у світ, де ви можете бути екологічними навіть у таких простих речах, як вибір окулярів.

 

Звідки ви берете кавову макуху?

Ми збираємо використані залишки кави день через день у місцевих київських кав'ярнях. Це означає, що наш матеріал — побічний продукт, який отримує нове життя в ролі окулярів! 

 

Чи пахнуть Ochis кавою?

Так! Цей запах не сильно відчутний, але він все-таки є. 

 

Як довго окуляри зберігатимуть запах кави?

Зазвичай оправи пахнуть кавою кілька тижнів. Після цього ви можете натерти їх ароматичною олією на ваш вибір.

 

Що робити, якщо матеріал змінив свій колір?

Просто протріть оправи рослинною олією та приберіть надлишок серветкою, щоби повернути Ochis насиченість.

 

Процес виробництва

Як кавова макуха перетворюється на оправи?

Ми збираємо її у місцевих кав’ярнях, доставляємо до нашого виробництва, висушуємо, а потім вона проходить 39 етапів обробки. Наші майстри виконують багато етапів вручну, доводячи ваші оправи до досконалості.

 

Ваше виробництво окулярів стале та екологічно чисте?

Так. Ми винайшли унікальну технологію, яка не передбачає викидів CO2 і є абсолютно безпечною для навколишнього середовища.

 

Ваша продукція етична?

Так. Ми високо цінуємо працю наших кваліфікованих майстрів, тому забезпечуємо їх гідною конкурентоспроможною оплатою та зручними робочими місцями. Ми здійснюємо всі виробничі процеси в Києві, використовуючи високоякісні деталі та обладнання. Наші окуляри не містять продуктів тваринного походження.

 

Ochis виготовляються вручну?

Більшою мірою так. Ми використовуємо різне обладнання для створення базового матеріалу для всіх наших оправ, але процес збірки, полірування, встановлення лінз та перевірка якості виконуються нашими талановитими працівниками. Більшість виробничих процесів виконуються вручну, що робить Ochis справжнім витвором людської праці.

 

Де ви робите окуляри? Ви перекладаєте будь-які процеси на аутсорсинг?

Ochis виготовляються в Києві, починаючи зі збору кавової макухи та закінчуючи пакуванням ваших замовлень. Кожен крок виробництва здійснюється у Києві, і ми пишаємося тим, що в нас працюють найкращі експерти.