10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Концепція нуль відходів

Філософія zero waste ґрунтується на ідеях безвідходного виробництва та циркуляції ресурсів, яка за допомогою багаторазової переробки дозволяє уникнути потрапляння ресурсів на звалище. Простіше кажучи, zero waste — установка заздалегідь подумати про те, які відходи залишає кожен із нас у процесі свого існування, та прагнення їх мінімізувати.

Мабуть, найвідомішим символом zero waste за останні роки стала скляна банка. Безліч активістів демонструють у ній все сміття, яке вони спродукували за тривалий період, і яке поки що неможливо переробити. Звичайно, така картинка змушує замислитися про свої звички. Однак, разом з тим таке радикальне обмеження може лякати тих, хто тільки починає свій екосвідомий шлях.

Прагнути досягти нуля відходів можна по-різному. Не обов'язково різко жертвувати своїм комфортом і якістю життя заради ідеї – всі ми люди, і кожен звик до своїх ритуалів. Для початку можна просто дізнатися, де існують екологічні альтернативи щоденним предметам, і по можливості починати використовувати саме їх. Звичайно, скляна банка зі сміттям —вражаюча візуалізація, але ви і так вже круті, якщо стали накопичувати два мішки сміття на місяць замість чотирьох, та ще й переробляєте більшу його частину.

Ochis — хороший приклад того, що на перший погляд звичайні відходи можуть отримати цінність і стати корисним матеріалом. 

Коли люди з різних сфер об'єднуються та починають творити, то навіть кавовій макусі знаходиться несподіване застосування. В цьому справжній кайф фокусу на екології в житті та бізнесі — чиста насолода від креативного підходу до вирішення проблем.

Тому наші окуляри натуральні та не залишаться мертвим вантажем на звалищі, а з часом перетворяться на новий природний ресурс. Навіть якщо ви ще не настільки просунуті в zero waste, ми вже подбали про те, щоб ваші Ochis не засмічували планету.

Звичайно, ідеального нуля не існує. Нуль — це порожнеча, відсутність, ніщо. Ми впевнені, що життя не повинне бути порожнім просто тому, що так «правильно». Просто в ньому повинно бути менше сміття та більше улюблених речей, від яких ми отримуємо максимум користі. Дотримуючись цієї філософії, ми постійно працюємо над тим, щоб Ochis належали до другої категорії та ніколи не потрапляли до першої.

Ми — за нуль відходів і за максимум любові до себе та природи навколо. Тому ми відповідально підходимо до всіх виробничих процесів і намагаємося зробити ваш екологічний шлях більш комфортним.