10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Ochis VMS 2023

Ochis представляє нову колекцію кавових окулярів VMS, натхненну київською молоддю.

Київ, Україна - червень 2023

Ochis - це провідний український бренд окулярів, що виготовляє перші у світі окуляри з кави, та відомий своїми інноваційними еко дизайнами, та прагненням до сталого розвитку. Сьогодні, Ochis представляє капсульну колекцію, натхненну сучасною культурою творчої молоді Києва.

Команда Ochis відкриває для нас спільноту, яка по-справжньому цінує поєднання натуральності, сучасності та бажання бути унікальними. А нова колекція чудово відображає ці цінності, пропонуючи оправи, що поєднують сучасну естетику з екологічністю.

“Стійкість та сила Українців надихає, як і надихає бути частиною спільноти, що створює новий якісний та сильний всесвітньо відомий бренд «Ukraine».

В цей складний час ми впевнено розмовляємо з усім світом через нові творчі проекти, показуючи інноваційність та креативність наших людей. А кожен з нас - це частина однієї великої команди, що зветься Україна.”  - пояснює засновник бренду Максим Гавриленко.

У колекції представлені три різновиди оправ, кожен з них доступний у двох кольорових варіантах. Повністю чорні оправи або чорні оправи вкриті частинками льону.

Як і раніше, Ochis продовжує передавати частину коштів з продажу окулярів на підтримку ЗСУ.