10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

День Незалежності

Сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 31 річницю своєї незалежності. В цей день у 1991 році Верховна Рада підписала Акт проголошення незалежності України, яким Україна нарешті була звільнена від свого статусу радянської республіки.
Відтоді Україна пройшла важкий шлях самотворення. З багатьма злетами та падіннями, неоднозначностями та політичними негараздами вона стала тією державою, яку ми любимо сьогодні.
У цей день ми хочемо згадати ті сотні років, які знадобилися нам, щоб нарешті здобути незалежність від сусідніх колоніальних державних утворень, та безстрашних політичних і громадських діячів, які боролися за право України на суверенітет. Ця боротьба була довгою і важкою. Наша суверенність все ще лишається правом, за захист якого щодня кладуть свої життя найкращі з нас, тому наша незалежність — це не пусте слово. Вона ніколи не була даністю, але вона все-таки наша, раз і назавжди.Ми відчуваємо вдячність за те, що живемо в країні з такою довгою історією, багатою та яскравою культурою та світлим майбутнім. Бо ми насправді можемо зрозуміти ціну, яку держави мають платити за свою незалежність, і назавжди залишимося в боргу перед тими, хто віддав своє життя цій благородній справі.

Фото: Вечірній Київ

З Днем народження, незалежна державо Україна! Живи своє самостійне життя ще сотні років і цінуй своє право називатися країною сміливості. Ми пишаємося тим, що є частиною тебе.