10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Історія Ochis 03: Сінний ринок

Це історія про Сінний ринок як місце сили та про важливість любові до своєї справи.

 

Про Сінний ринок і донині ходять легенди – це було місце, де кияни знаходили унікальні речі та професіоналів своєї справи на будь-який смак і колір. На «Сінці» кожний був на своєму місці та дуже хотів ділитися своїм запалом з оточуючими. Відвідувачі приходили з абсолютно різними запитами, але завжди знаходили бажане: велосипеди, марки, антикваріат, скульптури, одяг, монети, техніка та навіть їжа чекали тут на своїх нових власників. Здавалося, що в цьому вируючому життям місці можна було знайти абсолютно все, варто було лише захотіти.

Сінний ринок

Автор фото невідомий.

Саме тут Коля став відомий як крутий майстер. Коли до нього приходили покупці та скаржилися на поломку старих улюблених окулярів, він не просто продавав нові, але й пропонував полагодити попередні. На кожну нову зйомну квартиру разом з Олею, Колею і Максом стали переїжджати невеликі верстати та оптичне обладнання. Величезне працелюбство та щире бажання допомогти людям, а не просто заробити, привели до Колі клієнтів, які залишаються з ним і до сьогодні.

Та й клієнти були дуже різноманітні, адже вже тоді він шукав дивні та незвичайні оправи, допомагав знаходити щось унікальне і круте, ввозив з-за кордону моделі Gianfranco Ferre, Jean-Paul Gaultier і Dior. Недивно, що покупцями була переважно творча богема – місцеві художники, інтелігенти, модники, які бажали виділятися, а також заїжджі іноземці. Заходячи до Колі в магазинчик, вони завжди залишалися поспілкуватися.

У всій цій атмосфері ріс і Макс, який швидко зрозумів, що запорука успіху – це щира любов до своєї справи. На один зі своїх Днів народження він отримав у подарунок від бабусі 50 гривень, які тоді здавалися йому неймовірною сумою, і купив на них у батьків цілий пакет окулярів.

Сінний ринок

Автор фото невідомий.

На сходах біля бічного входу на Сінний ринок 10-річний Макс продав свою першу пару окулярів. Тут само він дізнався, що заробляти гроші та спілкуватися з покупцями не так уже й просто – це ціле мистецтво.
На жаль, у 2005 році «Сінку» знесли, але для історії Ochis, як і для багатьох киян в цілому, це місце завжди буде культовим.
 

Щоб дізнатися, де наші герої опинлися далі, стежте за розділом історії.