10% від доходу передаємо на гуманітарну допомогу 🇺🇦

Апсайклінг

Ми всі прагнемо оточувати себе улюбленими речами, які роблять нас щасливими,  неповторними і просто самими собою. Гарні речі з історією приносять нам величезне задоволення та створюють атмосферу нашого побуту. Однак, на жаль, у кожної з них є свій життєвий цикл.

Свідоме споживання — це про те, що поломка не є кінцевою точкою існування предмета. Історія Ochis певною мірою почалася з батьківської ремонтної майстерні засновника, яка показала важливість дбайливого та свідомого ставлення до речей. Благодійні магазини та ресайклінг-ініціативи завжди готові прийти на допомогу тим, хто звернеться до них замість того, щоб просто викинути річ на звалище.

Але все ж існує останній етап життя предмета, коли він вже не виконує свою функцію, але все ще може мати цінність. Саме тоді можна зайнятися його апсайклінгом.

креативне мислення -> екологічні іновації

Просто кажучи, апсайклінг — це процес повторного використання предмета в несподіваному та креативному ключі. Якщо ви колись захоплювалися переглядом відео про DIY-проєкти, ви вже знавець у цьому питанні!

Окрім екологічних переваг (скорочення вуглецевого сліду речі та подовження її життєвого циклу) в апсайклінгу є й інша, беззаперечно крута функція — розвиток креативного мислення та реалізація творчого потенціалу. Адже в кожному з нас живе дитина, здатна придумати цілий світ, просто поглянувши на звичайну палицю — створити з неї прапор, коня, гвинт гелікоптера та ще сотню інших речей. Потрібно просто вміти хоча б зрідка прислухатися до цього дитячого голосу. 

Наступного разу, коли річ здаватиметься абсолютно безкорисною, спробуйте придумати для неї п'ять незвичайних застосувань. Наприклад, різні частини Ochis можуть перетворитися на ножиці, підставку для телефона, закладку для книги, тримач для прикрас або паличку-розпушувач для землі. Зможете придумати ще п'ять?

Усі речі у світі спочатку виникають у людській уяві, й апсайклінг може стати відмінним ментальним тренажером для вашого внутрішнього винахідника. Цінуйте його нескінченну допитливість та не забувайте радіти від процесу!